Nieuwe projectleider!

Nieuwe projectleider: Ramon Janssen

Begin december vorig jaar begon hij aan zijn nieuwe uitdaging bij Fleurbaaij Totaalafbouw: Ramon Janssen. Na een mooi carrièrepad bewandeld te hebben via afbouw- tot vloerenbedrijven, heeft hij zich met een flinke dosis ervaring bij ons team gevoegd als projecteider. Ramon woont in Meerkerk, vlakbij Gorinchem. Het is al gauw een rit van 1,5 uur als hij naar Aalten moet komen, dus hij is voornamelijk te vinden bij het RIVM, het project dat hij momenteel leidt.

Weer naar buiten

Voordat zijn werkzaamheden bij Fleurbaaij startten, stond Ramon 12 jaar in de fabriek bij een vloerenbedrijf, maar hij wilde weer naar buiten. Ramon is een echte doener en staat het liefst met zijn voeten in de klei. Daarom ging hij weer op zoek naar een plek in de afbouw. ‘’Daar word ik vrolijk van: aansturen, organiseren, regelen. Dát vind ik echt leuk.’’

Werkzaamheden van een projectleider

Ramon houdt zich voornamelijk bezig met het aansturen van de jongens op de vloer – en de hele rataplan daaromheen, maar is zelf ook niet vies van de handen uit de mouwen steken. ‘’De dynamiek bij Fleurbaaij sprak me direct aan. De cultuur waarin mensen elkaar willen helpen en voor elkaar klaar staan spreekt mij aan. Daarom voelde ik ook direct een goede klik met Pieter, de directeur van deze mooie club.’’

Het mooiste van de werkdag

‘’Het mooiste moment van de dag is nog voor het ochtendgloren, rond een uur of 06:00. Dan loop ik, als er nog niemand is, een ronde over de bouwplaats om te zien wat er gebeurd is en welke stappen we gemaakt hebben. Daarnaast hecht ik veel waarde aan het kletspraatje met de jongens, er staat hier zo’n 25 man keihard te werken om iets moois neer te zetten, daar verdienen ze complimenten voor.’’

Ook aan de slag met of voor Fleurbaaij?

Laat ons weten waar je interesses liggen! We zijn altijd op zoek naar talent om ons team te versterken.